OnPoint Community Credit Union
Moda Health Ad
Wendys AOTW 728x90 Ad
NSP Ad

2019 Boys Soccer Schedules and Scores

AP Listing
Click here for OSAAtoday Soccer Articles

6A-5 Three Rivers League

7:30pm
Lake Oswego
@
West Linn

7pm
Lakeridge
@
Tualatin

7pm
Canby
@
Tigard

6A-6 Mountain Valley Conference

4pm
Mountain View
@
McKay

4pm
Summit
@
Bend

15th St. Field 225 SE 15th St, Bend, OR 97702
7pm
McNary
@
West Salem

7pm
South Salem
@
Sprague

6A-7 Southwest Conference

6pm
South Medford
@
Roseburg

4pm
South Eugene
@
North Medford

Non-League

7pm
McMinnville
@
Roosevelt

Roosevelt High
7pm
Benson
@
Newberg

7pm
Wilsonville
@
Forest Grove

Forest Grove HS - Turf
7pm
Central Catholic
@
Sherwood

7pm
Reynolds
@
Hillsboro

6pm
La Salle Prep
@
Centennial

7pm
Lincoln
@
Liberty

6:30pm
St. Helens
@
Barlow

5A-2 Midwestern League

4pm
Thurston
@
Willamette

5pm
North Eugene
@
North Bend

5A-3 Mid-Willamette Conference

4:30pm
North Salem
@
Lebanon

7pm
Crescent Valley
@
West Albany

7pm
Central
@
South Albany

7pm
Dallas
@
Corvallis

5A-4 Intermountain Conference

6pm
Ridgeview
@
Redmond

stadium field
4pm
Pendleton
@
The Dalles / Dufur

4:30pm
Crook County
@
Hood River Valley

Non-League

7pm
Milo Adventist Acad.
@
Crater

4A-2 Tri-Valley Conference

4pm
Gladstone
@
Madras

6pm
Molalla
@
Corbett

6pm
North Marion
@
Estacada

4A-3 Oregon West Conference

6pm
Sweet Home
@
Newport

4:30pm
Stayton
@
Cascade

6pm
Woodburn
@
Philomath

4A-4 Sky Em League

6:30pm
Marist Catholic
@
Marshfield

6:30pm
Junction City
@
Elmira

3A/2A/1A-SD1 Special District 1

4:15pm
Oregon Episcopal
@
Portland Christian

7pm
Mannahouse Christian Acad.
@
De La Salle North Catholic

Delta Park Field 7

3A/2A/1A-SD2 Special District 2

6:15pm
Yamhill-Carlton
@
Dayton

4:15pm
Blanchet Catholic
@
Salem Academy

3A/2A/1A-SD3 Special District 3

4pm
Santiam Christian
@
Pleasant Hill

4:30pm
East Linn Christian Acad.
@
Central Linn

4:30pm
Creswell
@
Jefferson

3A/2A/1A-SD4 Special District 4

5pm
South Umpqua
@
Glide

4:30pm
Sutherlin
@
Gold Beach / Pacific

3pm
Douglas
@
Brookings-Harbor

4:30pm
Coquille / Myrtle Point
@
Umpqua Valley Christian

3A/2A/1A-SD6 Special District 6

4:15pm
Ukiah / Long Creek
@
Riverside