Spring Sports Schedules
Softball | Baseball | Golf: Girls - Boys | Tennis: Girls - Boys | Track: Girls - Boys
Softball | Baseball | Golf: Girls - Boys | Tennis: Girls - Boys | Track: Girls - Boys
OSAA Baseball
2024 Baseball Schedules and Scores
AP Listing
Click here for OSAAtoday Baseball Articles
6A-7 Southwest Conference
4:30pm
South Eugene
@
Roseburg
Broadcast Coverage
Legion Field - Stewart Park
4:30pm
South Medford
@
Grants Pass
4:30pm
Sheldon
@
Willamette
Non-League
4pm
Jesuit
@
Mountain View
4:30pm
Barlow
@
Tualatin
5:30pm
Ida B. Wells
@
Lakeridge
5pm
Tigard
@
Sandy
5pm
Aloha
@
Oregon City
5pm
West Linn
@
McMinnville
Patton MS
5pm
Glencoe
@
Clackamas
5pm
Beaverton
@
Sprague
5pm
North Salem
@
Reynolds
Reynolds Middle School
4:30pm
Franklin
@
McNary
5pm
Centennial
@
Southridge
5pm
Lake Oswego
@
West Salem
5pm
Nelson
@
Century
Ron Tonkin Field
5pm
Silverton
@
Sunset
Non-League
4:30pm
West Albany
@
Churchill
4:30pm
Madras
@
Caldera [JV]
4pm
Ashland
@
Phoenix
Colver Field, Talent
4:30pm
Dallas
@
La Salle Prep
4pm
Summit
@
Wilsonville
4:30pm
Putnam
@
Corvallis
4:30pm
Parkrose
@
McKay
5pm
Lebanon
@
Canby
4:30pm
Crook County
@
Ridgeview
Non-League
4pm
Warrenton
@
Tillamook
4pm
Taft
@
North Bend
3:30pm
Baker / Powder Valley
@
Grant Union / Prairie City / Monument
4:30pm
Mazama
@
Yreka (CA)
4:30pm
Sisters
@
Sweet Home
4pm
McLoughlin
@
La Grande
4pm
Cottage Grove
@
Glide
3A-4 Mountain Valley Conference
4:30pm
Creswell
@
Siuslaw / Mapleton
4:30pm
La Pine
@
Elmira
4:30pm
Harrisburg
@
Pleasant Hill
3A-5 Far West League
4pm
St. Mary's, Medford
@
Cascade Christian
Lithia and Driveway Fields #9, Medford
2pm
St. Mary's, Medford
@
Cascade Christian
Lithia and Driveway Fields #9, Medford
Non-League
4pm
Sutherlin
@
Oakland
4pm (MT)
Union / Cove
@
Nyssa / Adrian
5pm
Scio
@
Valley Catholic
4:30pm
Sheridan
@
Nestucca
4pm
Irrigon
@
Umatilla
4:30pm
Regis
@
Santiam Christian
4:30pm
Rogue River
@
Gold Beach
4:30pm
Clatskanie
@
Catlin Gabel
4pm
Stevenson HS (WA)
@
Corbett
2A/1A-SD6 Special District 6
4pm
Riddle
@
Lost River
Non-League
4pm
Stanfield / Echo
@
Pilot Rock
4:30pm
Country Christian / North Clackamas Christian
@
St. Paul
4:30pm
Monroe / Alsea
@
Toledo
4pm
Sherman / Condon / Arlington / Wheeler
@
Columbia (White Salmon) (WA) (WA) (WA)
4:30pm
Salem Academy
@
East Linn Christian
4:30pm
Oakridge
@
Illinois Valley
4:30pm
Santiam
@
Kennedy