Oregon School Activities Association
OnPoint Community Credit Union
Settlemier's-Jackets_Web-Ads_234x60 Ad
POA_OSAA_Mobile_Ad_728x90.png Ad
OSAA_web-ad_RTA_Spring2024_160x600 Ad

2024 Girls Soccer Schedules and Scores

AP Listing
Click here for OSAAtoday Soccer Articles

6A-7 Southwest Conference

6:30pm
South Eugene
@
North Medford

6:30pm
Grants Pass
@
Sheldon

6pm
South Medford
@
Willamette

Non-League

4pm
Milwaukie / Milwaukie Acad. of the Arts
@
Reynolds

7pm
Gresham
@
Cleveland

7:30pm
Tigard
@
West Salem

Broadcast Coverage
7:30pm
Ida B. Wells
@
Liberty

7pm
Southridge
@
Century

6:30pm
Lincoln
@
Central Catholic

Delta Park/Strasser Field
7pm
Barlow
@
McNary

Broadcast Coverage
7pm
Oregon City
@
Wilsonville

6pm
Roosevelt
@
Churchill

7pm
Hillsboro
@
Mountainside

7:30pm
Beaverton
@
Nelson

Broadcast Coverage
4pm
Newberg
@
Sprague

Broadcast Coverage
7pm
Franklin
@
McMinnville


TBD
La Salle Prep
@
Sunset

7pm
McDaniel
@
Tualatin

7pm
Grant
@
West Linn

7pm
Crescent Valley
@
Sherwood

6:15pm
Forest Grove
@
St. Mary's Academy

Buckman Field
7pm
Glencoe
@
David Douglas

7pm
Sandy
@
Aloha

7:15pm
South Salem
@
Corvallis

7pm
Gresham
@
Cleveland

7pm
Lake Oswego
@
Jesuit

Non-League


TBD
Phoenix
@
Eagle Point

7pm
North Eugene / Triangle Lake
@
Canby

7pm
Woodburn
@
Putnam

7pm
St. Helens
@
Hood River Valley


TBD
Centennial
@
Lebanon

Non-League

6pm
Corbett
@
Molalla

6pm
Sweet Home
@
Cottage Grove

6pm
Philomath
@
Junction City

3A/2A/1A-SD1 Special District 1

7:15pm
Riverdale
@
Valley Catholic

4pm
Westside Christian
@
Trout Lake / Glenwood

3A/2A/1A-SD2 Special District 2

4:15pm
Yamhill-Carlton
@
Western Christian

4:15pm
Taft
@
Amity

3A/2A/1A-SD3 Special District 3

4:30pm
Santiam Christian
@
Sisters

3A/2A/1A-SD4 Special District 4

4pm
Douglas
@
Cascade Christian

3:30pm
Glide
@
Brookings-Harbor

4pm
Illinois Valley
@
Sutherlin

4pm
North Valley
@
Rogue River

Beck Field 300 Berglund St, Rogue River, OR 97537
4pm
Lost River
@
St. Mary's, Medford

Lithia & Driveway Fields, Field #14