Oregon School Activities Association
OnPoint Community Credit Union
Toyota-AOTW234x60.jpg Ad
Fall Sports Schedules, Leagues, Rankings
Volleyball | Football | Soccer: Girls | Boys | XC: Girls | Boys
Open Dates
Open Dates Page
17226_OSFM_YFPI-OSAA WebAds_2018-FINAL14_160x600.jpg Ad

2021 Boys Soccer Schedules and Scores

AP Listing
Click here for OSAAtoday Soccer Articles

6A-3 Pacific Conference

7pm
Sherwood
@
McMinnville

7pm
Liberty
@
Forest Grove

Broadcast Coverage
7pm
Century
@
Newberg

6A-4 Mt. Hood Conference

7pm
Clackamas
@
Reynolds

7pm
Nelson
@
Centennial

6:30pm
Barlow
@
Central Catholic

Delta Park/Strasser
7pm
Sandy
@
David Douglas

6A-6 Mountain Valley Conference

7pm
West Salem
@
Sprague

5A-1 Northwest Oregon Conference

7pm
Parkrose
@
Wilsonville

4:15pm
Putnam
@
Scappoose

Chinook Field SW EM Watts Rd & HWY 30

5A-2 Midwestern League

4pm
Springfield
@
Thurston / Mohawk

5A-3 Mid-Willamette Conference

7pm
Corvallis
@
Dallas

7:30pm
Crescent Valley
@
North Salem

4:30pm
Central
@
Lebanon

7pm
Woodburn
@
West Albany

Broadcast Coverage
7pm
Silverton
@
South Albany

5A-4 Intermountain Conference

4:30pm
Hood River Valley
@
Ridgeview

4:30pm
Redmond / Culver
@
Pendleton

4:30pm
The Dalles / Dufur
@
Crook County

Crook County High School

Non-League

5pm
La Salle Prep
@
Willamette

4A-2 Tri-Valley Conference

6pm
Molalla
@
Corbett

4pm
Gladstone
@
North Marion

6pm
Madras
@
Estacada

4A-3 Oregon West Conference

6pm
Sweet Home
@
Sisters

6pm
Cascade
@
Stayton

Broadcast Coverage

4A-5 Skyline Conference

4:30pm
Mazama
@
Henley

4:30pm
North Valley / Rogue River
@
Hidden Valley

7pm
Phoenix
@
Klamath Union

Non-League

4pm
McLoughlin
@
Prescott (WA)

3A/2A/1A-SD1 Special District 1

4:30pm
Oregon Episcopal
@
Portland Adventist Acad.

3A/2A/1A-SD2 Special District 2

4:15pm
Taft
@
Yamhill-Carlton

3A/2A/1A-SD3 Special District 3

4:30pm
Santiam Christian / Kings Valley Char.
@
Creswell

Creswell Middle School 655 West Oregon Ave
4:30pm
East Linn Christian Acad.
@
La Pine

4:30pm
Crosshill Christian / Jefferson
@
Pleasant Hill

3A/2A/1A-SD4 Special District 4

4pm
Douglas
@
South Umpqua

2pm
Coquille / Myrtle Point
@
Brookings-Harbor

4pm
Glide
@
Umpqua Valley Christian

3A/2A/1A-SD5 Special District 5

6:30pm
Lakeview / Paisley
@
Rogue Valley Adventist Acad.

3A/2A/1A-SD7 Special District 7

3:30pm
Grand View Christian Acad.
@
Faith Bible

Hillsboro Stadium Turf - West
4:30pm
Livingstone Adventist Acad.
@
Columbia Christian

4:15pm
Trout Lake
@
Portland Christian

4:30pm
Horizon Christian, Hood River
@
Damascus Christian

5pm
Mannahouse Christian Acad.
@
Life Christian